Ons team

Zorgen voor dorpspower. Dat is waar Dorpslab zich voor inzet. Altijd op een creatieve en vernieuwende manier. Lokaal en dichtbij de mensen in het dorp. Dat doen we samen met een team van dorpsfans, vol energie en passie. Maak kennis met onze dorpsfans en ontdek hoe en waar zij zorgen voor dorpspower.

Roy Simons

Roy is eigenaar van Dorpslab. Enthousiast, energiek en met durf om te doen. Neem contact op met Roy via roy@dorpslab.org of 06 21 81 26 09.

Danielle Remy

Danielle is eigenaar van Dorpslab. Pionier, vernieuwer en vol energie. Neem contact op met Danielle via danielle@dorpslab.org of 06 18 46 86 75.

Elvera Weusten

Elvera is onze dorpsfan in Baexem, Wessem, Maasbree en Bunde. Enthousiast, gedreven en betrokken. Neem contact op met Elvera via elvera@dorpslab.org of 06 51 57 41 64.

Ruud Leeijen

Ruud is onze dorpsfan in diverse dorpen in Brabant en Limburg. Teamplayer, analytisch en betrokken. Neem contact op met Ruud via ruud@dorpslab.org of 06 51 92 91 96.

Jenna Smeets

Jenna is onze dorpsfan in diverse dorpen in de Midden-Limburg. Actief, verbindend en dichtbij. Neem contact op met Jenna via jenna@dorpslab.org of 06 51 92 91 96.

Max Jacobs

Max is onze dorpsfan in diverse dorpen in de Zuid-Limburg. Sociaal, energiek en betrokken. Neem contact op met Max via max@dorpslab.org of 06 51 57 41 64.